Minecraft Demir Hesap

Minecraft Demir Hesap

Minecraft Elmas Hesap

Minecraft Elmas Hesap

Minecraft Full Hesap

Minecraft Full Hesap

Minecraft Premium Satın Al

Minecraft Nedir?

Minecraft, Markus Persson bilinen adıyla Notch tarafından geliştirilen ve 18 Kasım 2011 tarihinde Mojang Studio tarafından yayınlanan yaratıcılık temelli video oyunudur. Minecraft oyunu piksel tabanlı küplerle çeşitli tasarımlar yapmanıza olanak sağlar. Aklınızdaki bir binayı, bir modeli veya herhangi bir şeyi Minecraft oyunu üzerinde yapabilirsiniz. Tek sınır kendi hayal gücünüzdür! Minecraft çıktıktan 3 yıl sonra yani 2014 yılında Microsoft tarafından satın alınmıştır, günümüzde Microsoft Minecraft'ın hala sahibidir. Oyunun geliştiriciliğini ise Mojang Studio üstlenmeye devam etmektedir. Minecraft çıktığı ilk günden beri büyük bir başarıya sahiptir, öyle ki yeryüzünde en çok satılan ikinci oyun ünvanını kazanmıştır. Minecraft günümüzde 200 milyon adetten daha fazla satarak diğer rakiplerini domine etmeyi fazlasıyla başaran bir oyundur.

Minecraft Premium Nedir?

Minecraft Premium aslında oyunun ücretli sürümüne verilen isimdir. Bu sürüme sahip olmak isterseniz Minecraft'ın resmi sitesinden 250TL ve üstü bir fiyat ödemek zorunda kalırsınız fakat UcuzCraft ile artık çok daha ucuza Minecraft Premium satın alabilirsiniz. Minecraft Premium oyunculara birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajları aşağıda ki listeden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  • Sunuculara bağlanabilirsiniz.
  • Hunger Games ve SkyBlock tarzı modları oynayabilirsiniz.
  • Oyun içi karakterinizin skinin değiştirebilir yani karakterinizi kişileştirebilirsiniz.
  • Güncellemeleri direkt olarak indirebilirsiniz.
  • Oyun içi isminizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Minecraft Premium satın alan birçok oyuncu kuşkusuz topluluk sunucularına erişebilmek için satın alıyor. UcuzCraft üzerinden satın aldığınız her hesap ile istediğiniz sunucuya sınırsız bir şekilde erişim sağlayabilir ve Minecraft oynayabilirsiniz.

Minecraft Premium Nasıl Satın Alınır?

Uygun fiyata güvenilir bir şekilde Minecraft Premium satın almak için UcuzCraft'ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan Demir, Elmas ve Full paketlerini inceleyerek kullanım amacınıza en uygun paketi seçebilir ve güvenli ödeme altyapısı ile satın alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda yardıma ihtiyaç duyarsanız sitemizde bulunan canlı destek hattımızı çekinmeden kullanabilirsiniz. Minecraft Premium satın aldıktan sonra sistemimiz otomatik olarak belirttiğiniz e-posta adresine hesabınızı teslim edecektir. Size teslim edilen hesap bilgileri aracılığıyla Minecraft oyununu Premium bir şekilde oynayabilirsiniz. İşte Minecraft Premium satın almak bu kadar basit!